Yüzde Kırışıklık Leke Karşıtı Gençleştirici Tonik Yapımı

Ve yine doğal kozmetik ürünlerimizden karşınızda yüzde kırışıklık ve leke giderici maske pardon, tonik yapımı hakkında bilgiler vereceğiz. Bu bilgileri vermeden önce ne gibi faydaları olacak ona bakalım isterseniz.

Başlıkta da belirttiğimiz gibi kırışıklık ve leke üzerine etkileri olduğu görüyorsunuz anlatmaya gerek yok bu espiriyi yapacağım aklıma gelmezdi. Bu tonik ten rengini ortaya çıkarıyor yani eski görünümünüze geri kavuşuyorsunuz. Yaşlılık lekeleri ve kırışıklarda azalma sağlamaktadır.

Toniğin yapımı çok kolay olduğu kadar da etkisini çok seveceksiniz. Biberiye ve elma sirkesi karışımından hazırlanan bu tonik ile çok fazla paralar ödemeden yüzde yüz bir çözüm olmasa da azalacağına ve etkisini gördükten sonra yanından ayıramayacağınız bir ev yapımı doğal kozmetik ürünü olarak yeri alacak.

Yüzde Kırışıklık ve Leke Üzerine Biberiye ve Elma Sirkesinin Cilt Üzerine Etkileri

  • Elma Sirkesinin Yararları

    Cildin PH değerlerini dengelemesi, iltihabı, akne ve kırışıklıkları azaltmaya yaradığı gibi en önemli özelliği bakterileri yok etmesidir. Cilt sorunların çoğunluğu ciğerlerden yada bağırsaktan gelmektedir. Ne kadar da dışarıdan kremler, spreyler kullanılsa da içeriden müdahele etmek gerekir bunun için yine elma sirkesini sabahları bir çorba kaşığı bir su bardağı içmenizi tavsiye ederiz.

  • Biberiyenin Yararları

    Gençleştirici ve antioksidan etkiye sahip olan biberiye hücreleri yeniler, cildi nemlendirir, güçlendirir, iyileştirir antienflamatuar ve büzücü etkiye sahip olması da cabası ve ve biberiye migren için harika bir ağrı kesicidir at biberiyeyi sıcak suya demlenmesini bekle biberiye çayı ağrı kesici özelliği etkisini göstersin.

Yüzde Kırışıklık ve Leke Karşıtı Tarifimiz

Malzemeler

  • 3 Dal taze biberiye yada 3 çay kaşığı kurutulmuş biberiye
  • 3 Yemek olması elma sirkesi organik olması önemli
  • 2 Su bardağı hazır su 

Hazırlanış

Su hemen hemen yarıya azalana kadar verilen ölçü kadar suda biberiyeleri kaynatın. Soğumasını bekledikten sonra süzün içine elma sirkesi ekleyerek karıştırıp sprey şişesine karışımı doldurunuz.

Uygulama

Karışımı dinlenmesi için buzdolabına bırakın. Kullanım için yüz bölgenize sıkıp nemli olarak bırakın kendi emilimin sağlayacaktır. Karışımı sabah ve akşamları kullanabilirsiniz. Tekrar buzdolabında saklayabilirsiniz.

🦉Nasıl Buldun ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Şunlar da hoşuna gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir