Yağ Yakan İçecek Tarifleri Yemekten Önce İç Yansın Yağlar

Metobilizmanızın normalleşmesinde katkıda bulunan, iştahınızı azalttığı gibi de yağ hücrelerinin birikmesini önlemeye yarayan yağ yakan içecek tarifleri ile yapılan bu içecek yağları doğal bir şekilde yakar ve enerji seviyesini artırır ve cilt durumunu iyileştirir.

Hızla daha ince hale gelmeye çalışmak yani sadece iyi görünmek için değil aynı zamanda kendi sağlığımız içinde biriken yağlara savaş açarak onları yakmalıyız ki fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Aslında kilo bir yana sağlığımız için fazla kilo almak bazı rahatsızları tetikleyebilir mesela diyabet, kalp sağlığı ve diğer hastalıklar gibi tabi bu rahatsızlıklarımı genetik değilse kilodan dolayı ise…

Yağ yakmanıza yardımcı olacak bu içeceği yemeklerden 30 dakika önce içerek en başta belirttiğimiz gibi kilo sorunlarından dolayı bu sağlık problemlerini yaşamamak ve güzel bir görünüme sahip yani yağları yakabileceğinizi unutmayın.

Yağ Yakan İçecek Tarifleri

Malzemeler

  • 1 Yemek kaşığı tarçın
  • 1 Yemek kaşığı zerdeçal tozu
  • Yarım çay kaşığı toz acı biber acıyla aranız iyiyse 1 çay kaşığı
  • 5 Yemek kaşığı limon suyu
  • 1 Litre su

Hazırlama

1 litre suyu kaynatın ve 5 dakika kadar soğumaya bırakın. Belirtmiş olduğumuz ölçülerde ki malzemeleri suya ekleyerek iyice karıştırın. En etkili yağ yakan içecek tarifleri arasında yer alan bu içeceğimiz hazırdır.

Uygulama

Yağ yakıcı içecek tarifi ile hazırlanmış olan içeceğimiz her yemekten önce yarım saat önce içmelisiniz.

Not

Bu içeceğin herhangi bir zararı yoktur istediğiniz kadar içebilirsiniz. Vermiş olduğumuz tarifler 1 litre su içindir isteğe bağlı malzemeleri katlayarak hazırlayabilirsiniz. Unutmayınız ki bu içecek sadece yağ yakmada yani kilo vermeniz konusunda sadece yardımcı araçtır gerekli egzersizleri ve diyeti yapmayı ihmal etmemelisiniz. 

Sonucu 1 hafta içinde hissedeceksiniz dediğimiz gibi hiç değilse programınıza bir yürüyüş eklemelisiniz…

Sağlıcakla kalın...

Yağ yakan içecekleri tarifleri arasına yenileri zamanla eklenecektir. 

Blogaraj

Bizi takip edin ve yorum yazmayı ihmal etmezseniz seviniriz...

Şunlar da hoşuna gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir