Zayıflamanın Püf Noktaları Arasında Yer Alan Bağırsak Detoksu İle Yenilen!

Zayıflamanın püf noktaları ve sağlıklı bir vücudun normal çalışması için bağırsak detoksu önemli bir rol oynar. Bağırsaklar da, yiyecek parçacıklarının kaldığı birçok kıvrım ve köşe vardır. Bundan dolayı tam anlamıyla temizlenemediği için kalıntılar çürümeye ve ayrışmaya başladığı gibi toksinleri serbest bırakır. Bu çürüme kalıntıları bağırsak duvarına emilir ve daha sonra serbestçe kan dolaşımına girer, böylece yavaş yavaş tüm vücuda zararlar verir. Mesela, kilo verme, halsizlik, baş ağrısı, güç kaybı, cilt problemleri, depresyon, hoş olmayan bir ter ve nefes kokusu gibi sorun veya sorunlar yaşanabilmektedir. En basit bir depresyon sorunu için doktora gittiğimizde hemen bir antidepresan ilacı ile sorunun çözüldüğünü düşüyoruz. İkinci beyinimiz bağırsaklarımız olduğunu hemen kenara atıyoruz. Doktorlarımıza herhangi bir sözümüz yok ve olamaz da zaten. İşin özü ikinci beyinimizi ihmal etmemeliyiz o bir doldur boşalt parçamızdan daha fazlası.

Bağırsak temizliğimiz için günümüzde ilaçlar ve lavmanlar kullanılmakta. Ama bunların bize ne kadar yarar kazandırabileceği yada yarar sağlarken zarar getireceği bilinemez…

Evde bağırsak temizleme rahatlıkla uygulayabileceğiniz ilaçsız doğal ve etkili yöntem ise su ve tuz bileşiminden oluşmaktadır. Tuzlu su gastrointestinal sistem boyunca hareket eder, bu nedenle, diğer birçok yöntemin aksine, bu temizleme yöntemi sadece kalın bağırsakları değil, aynı zamanda ince bağırsağı da temizler. Etkinliğini önemli ölçüde artırmak ve tuzlu suyun hareket etmesine yardımcı olan bir dizi özel egzersizlerinde yapılması gerekmektedir.

Hazırlık

  • 2 Litre sıcak su
  • 2 Yemek kaşığı Sofra Tuzu veya Deniz Tuzu
Tuzun iyice çözülmesi için karıştırın.

Tuzlu suyun bağırsaklarda ki dolaşımının etkili olabilmesi için, suyun sıcaklığının çorba gibi olması gerekmektedir.

Uygulama

Kendinizi hazır ve nazır 1 gününüzü bu özel güne ayıracağınız sabaha kalkar kalkmaz hazırlanan karışımdan 2 su bardağını hemen içtikten sonra egzersiz hareketlerini yapınız. 

Tekrar 1 bardak tuzlu su içerek yine egzersizleri yapınız. Bu işlemi 6 defa tekrarlayınız. 

İlk bağırsak hareketini yani dışkı deşarjını bekleyiniz. Genellikle hemen gerçekleşecektir. 

İlk bağırsak hareketinden sonra tekrar tuzlu su içmeli ve egzersiz yapmalısınız. 

Bundan sonra bağırsakları boşaltma işlemi başlayacaktır. Ta ki dışkıdan su gelene kadar prosedür tamamlanmaktadır. Bu prosedür 1 saat civarı sürmektedir. İşlem devam ederken ve bitmesinden sonra ki 1 saat boyunca hiç bir şey yemeyiniz ve içmeyiniz.

Zayıflamanın Püf Noktaları İçin Egzersizler

Tuzlu su içiminden sonra yapılan bu 5 egzersiz hareketini yaparken, gastrointestinal sistemin sfinkterlerini tek tek açılmasını sağlıyoruz ve böylece su hiçbir yere yaslanmadan çıkışa engelsiz gelmiş olmaktadır. Zayıflamanın püf noktaları arasında yer alan kilo verme egzersizleri gibi bir egzersiz olmasa da bu yöntem sayesinde zayıflamaya yardımcı su ile sağlığınıza kavuşacaksınız.

Neler Kazandırır ?

– Sindirim ve besin maddelerinin kana emilimi artar
– Tüm vücut üzerinde yaşlanma karşıtı etkisi
– Cilt sorunları düzelir
– Sağlıklı kilo verilir
– Bağışıklık artar
– Gözlerin beyazlarında parlaklık
– Daha az yorgunluk, daha yüksek performans
– Net düşünme
– Metabolizma ve gıdanın asimilasyon süreci normalleştirilir
– Vücuttan hoş olmayan kokular kaybolur
– Taze bir nefes
– Psikolojik anlamda rahatlama
– Konsantre olma yeteneğinin artması
– Vücutta hafiflik ve saflık, bilinçte netlik
– Yaşam doyumu, iyimserlik, özgüven

Zayıflamanın Püf Noktaları Yöntemini Kimler Uygulayamaz

Kolon rahatsızlıkları olanlar ve tansiyon hastaları için bu yöntem önerilmemektedir.

🦉Nasıl Buldun ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0

Şunlar da hoşuna gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir