Vazelinle Meme Büyütme Yerine Birde Bunları Deneyin

Göğüs, kadın vücudunun en çekici kısımlarından biridir. Elastikiyeti, şekli, boyutu ve görünümü umursamayan bir adam bulmak zordur. Dolgun göğüs sahibi olmak çok zor değil aslında… Bazı kadınlar vazelinle meme büyütme yada farklı yöntemlerle evde göğüs büyütme teknikleri uygulamaktadır. Bizde bu konuya el atalım dedik bu yazımızda vermiş olduğumuz kürler ve teknikleri uyguladığınız da farkı zamanla sizde göreceksiniz. Haaa benim göğüslerim dolgun bunlara ne gerek var diyen hanımların dikkatine harika göğüslere sahip olabilirsiniz fakat o halini korumakta çok önemli o yüzden bu teknikleri görünümünü korumak için uygulamanız gerekli.

Bazı kadınlar görünüşü için endişelenir. Kendince doğal yöntemler yada kozmetik ürünleri kullanarak yada profesyonellerin ellerine kendilerini bırakarak istedikleri göğüse sahip olabilmektedir.  Araştırmalara dayanarak ve deneyimlediğimiz bu doğal yöntemlerle göğüslerinize nasıl bakım yapabileceğinizi anlatmak istedik.

Bu maskeler sayesinde göğsünüz sıkılaşırken, elastikiyet yapısıyla dolgun ve sıkı bir görünüme sahip olacaksınız.

Rahat ve Doğru Sütyen

Göğüs ölçünüze uygun sütyen göğüslerini desteklemekle kalmaz, aynı zamanda göğüslerinizin duruşunu korumak adına önemli rol oynamaktadır.
Ne yazık ki, doğru sütyen kullanılmaz ise meme bezlerinin durumu ve onları çevreleyen kaslar üzerinde çok kötü bir etkisi var olmakla birlikte, bu çok hassas bölgedeki kan akışını ve metobolizmasını etkilemektedir.
Sonuç olarak, sütyen ile göğüslerinizin güzel görünmesinden çok sütyenin size nasıl hissettirdiği önemlidir.  Yani, rahat olanı tercih etmelisiniz.

Masajı İhmal Etmeyin

Göğüs masajı çok faydalı bir işlem olmakla birlikte hem metobolizmayı hızlandırmanızı sağlar hem de meme dokusu içerisinde herhangi bir şüpheli kitle varsa kontrolunü yapmış olursunuz. Ayrıca 40-69 yaş arası kadınların 2 yılda bir mamografi tetkiklerini yaptırmaları gerekmektedir.

Masajı nasıl yapacaksınız herhangi bir masaj yağı kullanarak haftada 2-3 kez göğüslerinize uygulayarak yapabilirsiniz. Duş sonrası dekolte kısmı ve göğüslerinize nemlendirici kullanmayı ihmal etmeyiniz.

Vazelinle Meme Büyütme Yerine Soğuk Sprey Uygulaması

Soğuk su kasları sıkılaştırır, hücresel metobolizmayı geliştirir ve kan akışını güçlendirir. 

Sabah duş sonrası soğuk suyu spreyleyerek göğüslerine püskürtünüz. Bir kaç dakika bekledikten sonra göğüslerinize bastırmadan havlu ile nemini alınız.

Vazelinle Meme Büyütme Tek Başına Olmuyor Egzersiz Şart

Göğsün elastikiyeti büyük ölçüde göğsü çevreleyen kasların durumuna bağlıdır. Bu kasların çalışmasıyla ilgili egzersizler yapılmamasından dolayı meme bezlerinde sarkmalar oluşmaktadır. Bu göğüs dikleştirme egzersizleri uygulanarak dik ve sıkı göğüslere sahip olabilirsiniz. 

Sıkı Göğüsler

  • Elma Maskesi

Elmayı rendeleyiniz. Yumurta sarısını ekleyip pürüzsüz olana dek karıştırınız. Hafif masaj hareketleriyle göğüslerinize uygulayıp. Göğsünüzü havluyla örterek 10 dakika bekleyiniz.

  • Turp Maskesi

Turpu rendeleyiniz.i Fazla suyunu boşaltıp zeytinyağı ve bir kaç damla E vitamini ekleyiniz. Bulamacı gazlı bez üzerine koyup göğüslerine kompres yaparak 15 dakika bekleyiniz. Turptan dolayı biraz ısınma olacaktır.

  • Yoğurt Maskesi

2 Yemek kaşığı yoğurt, bir kaç damla E vitamini ve 1 adet yumurtayı iyi karıştırıp, hafif masaj hareketleriyle göğüslerinize uygulayarak 15 dakika bekleyiniz.

  • Kil Maskesi

Mavi yada yeşil kili ılık suyla homojen hale getiriniz. İçerisine 1 yemek kaşığı bal ekleyerek iyice karıştırınız. Göğüslerinize uygulayarak 20 dakika bekleyiniz.

Esnek Göğüsler

  • Yulaf Ezmesi Maskesi

1 Su bardağı sıcak su, 2 Yemek kaşığı yulaf ezmesini yarım saat demleyin. Bu maskesi boyun, dekolte ve göğüslerinize uygulayın. Tamamen kuruyana dek bekleyin. Ilık suyla durulanıp. 15 saniye kontrastlı duş alınız.

  • Yosun Maskesi

Yosun tozu ile ekşi kremayı iyice karıştırın. Bu maskesi boyun, dekolte ve göğüslerinize uygulayıp 20 dakika bekleyerek. Ilık suyla durulanıp. 15 saniye kontrastlı duş alınız.

  • Yumurta Maskesi

2 Yumurta akını iyice çırpın. 1 adet limon suyu ekleyerek göğüslerinize uygulayın. 20 dakika bekleyerek. Ilık suyla durulanıp. 15 saniye kontrastlı duş alınız. Duş sonrası nemlendirici krem uygulayın.

BONUS!
Şaşırtıcı ve Etkili Yöntem

Günlük yüz maskesi olarak da kullanılan,  deniz topalak yağı meyve ve tohumlarından hazırlanır. 

Vitaminler, mineraller, antioksidanlar, biyoflavonoidler bakımından zengindir. 

Sarkma cilt için idealdir ve meme elastikiyetini korumak için kullanılması tavsiye edildiği gibi göğüs büyütmede yardımcıdır.

🦉Nasıl Buldun ?
+1
1
+1
1
+1
1
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0

Şunlar da hoşuna gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir