Dolgun Dudak Büyütme Yöntemleri İle Daha Seksi Dudaklar

Dudak büyütmenin yani dolgun dudak sahibi olmanın bir çok yöntemi vardır. Bunlar hyalünorik asit dolgu yöntemleri, ip kaldırma yöntemi ve botoks gibi farklı farklı işlemlerle yapılabilir. Fakat bizim konumuz doğal yönden yani Dudak büyütme yöntemleri evde yapılabilir mi? Sorusunun cevabı ile ilgilidir. Aslında, bunun için çok fazla örnekler ve teknikler bulunmaktadır. Fakat, hepsi ne kadar iyi bir geri bildirim veriyor yada, ne kadar kalıcı kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. 

Doğal dudak büyütme kadınlar için aynı göğüs veya kalça dolgunlaştırma gibi bir isteği aslında. Tabi, bazılarının yaradılışından doğal dolgun olmalarını saymazsak biz bunlardan muzdarip kişiler için bu başarılı yöntemleri ele aldık. Gelgelelim, bilinen klişe yöntemlerle dudak dolgunlaştırma işlemleri yapılmaktadır.  Mesela,  vicks ile dudak dolgunlaştırma tekniği yada şişe kapağını cöp cöp içine çekerek kapakla dudak dolgunlaştırma bile yapanlarla dolu bir sürü  yöntemi görmüş veya duymuşsunuzdur. Bizde bu tekniklere ilaveten duymadığınız etkili yöntemleri sizlerle paylaşmak istedik

Özellikle, Evde kalıcı dudak büyütme yapabilmek tabii ki bu “kalıcı” kısımı yukarı da belirttiğimiz gibi farklı yöntemlerle estetisyen doktorların işidir. Bizler, eski görünümüne nazaran az da olsa dudak dolgunlaştırma evde yöntemlerini ele aldık. Ama, yaşanan tecrübelerden dolayı, siz de Adan Zye uyguladığınızda

angelina-jolie-gibi-dudaklarım-olsun

Angelina Jolie dudak gibi olmasa da dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz.  Sonuç olarak, bu belirtmiş olduğumuz tekniklerden birini seçebilirsiniz. Üstelik, yöntemlerin etkisini denediğinizde zamanla farkı hissedeceksiniz…. Yada hissedecekler… 😉

sahar-tabar-angelina-jolieye-benzemeye-çalışıyor

Angelina Jolie dudaklarından bahsetmişken birde ona aşırı derecede benzemeye çalışan Sahar Tabar selam olsun.

Aslında, kimseye benzemeye gerek yok. Sadece, daha çekici olmak için ne yapmak lazım.  Onlara bakmak gerek. Bundan dolayı, buradasınız…

Dolgun Dudaklar İçin Dudak Masajı Tekniği

Ne var ki, masajın eşsiz özelliklerini ve olumlu etkilerini bilirsiniz. Özellikle, dudakların hacmini arttırmak için masajı, yumuşak kıllara sahip sıradan bir diş fırçası ile yapabilirsiniz. Böylelikle, kan dolaşımını iyileştirmeye yardımcı olduğu gibi ölü cilt parçacıklarından kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Sonuç olarak, düzenli dudak masajı sonrası  dudaklarınız ipek gibi yumuşak ve pürüzsüz hale gelecektir.

Dudakları dolgun göstermek için doğal yöntemler ve basit teknik için, zeytinyağı ve şeker karışımı sayesinde doğal bir dudak peelingi yapabilirsiniz. Bu sayede, ölü cilt hücrelerini yok ettiği gibi dudakları nemlendirmesinden dolayı yumuşacık dudakların olacak.

Dudakların Hacmini Genişleten Acı Biber Yağı

acı-biberin-dudak-dolgunlaştırmada-etkisi-vardır

Annelerimiz bir şey biliyormuş olsa gerek herhangi bir kötü sözümüz de “sus bakim ağzına acı biber sürerim” çoğumuz bu tatlı tehditle karşılaşmışızdır. Lakin, bu acı biber yağı dudaklarımıza neler yapıyor? Acıyla birlikte ısınması nedeniyle dudakların hacmi genişlemeye başlar. Gelgelelim, acı biber yediğimizde de dudağımızın şiştiğini görmüşüzdür. Bundan dolayı, bu geçici yöntemi uygulaması çok basit dudak balsamınıza acı biber yağından 2 damla damlatarak dudaklarınıza uygulayınız.

Baştan Çıkarıcı Dolgun Dudaklar

tarçın-yağı-ile-daha-dolgun-dudaklar

Tarçın yağının etkinliği, kılcal dolaşımı uyarma yeteneğinde yatmaktadır. Bu sayede, kan akışını artırarak, tarçın dudakları baştan çıkarıcı şekilde şişirir. Sonuç olarak, balsama 2 damla damlatarak uygulayınız.

Nane Yağı İle Ekstra Hacimli Dudaklar

Özellikle, nane yağının etkisi tarçın yağından farklı değildir. Üstelik, nane yağı uyarıcı bir etki sağlayarak, kan dolaşımını iyileştirir ve dudaklara ekstra hacim kazandırır. Bundan dolayı, dudak balsamı üzerine 2 damla damlatılarak uygulayabilirsiniz.

Dudak Egzersizleri ile Kaslı Dolgun Dudaklar

Dili Göster

İlk olarak, ağzınızı iyice açın ve dilinizi mümkün olduğunda dışarı çıkarın. Bu pozisyonda, 10 saniye bekleyerek 10 defa tekrarlayınız.

Islık Çal

5 dakika boyunca ıslık çalın mesela sevdiğiniz bir şarkıyı ıslığınıza bırakın. Bu sayede, dudağınızın hacmi artarken dudaklarınızın kasları gelişecek. 

Ben Ne Yapıyorum Diye Güleceksiniz

Birini öpmek istiyormuş gibi dudaklarını çek. Özellikle, 5 saniye boyunca bu pozisyonda tutun. Daha sonra, dudaklarınızı kapatın ve ağzınızı açmadan olabildiğince geniş bir şekilde gülümseyin. Ardından, beş saniye dondurun ve bir öpücük için dudaklarınızı tekrar sıkın. Bu işlemi, en az 20 kez tekrarlayın.

Daireler…

İlk olarak, sıkıca bastırılmış dudaklarınızı sırayla sağa, sola kaldırın. Ardından, bu işlemi daire yönünde saat yönünde ve tersine hareket ettirin. Özellikle, bu hareketleri 5 saniye boyunca yapın ve bu işlemleri, 15 kez tekrarlayın.

Kurtlar Gibi Ulu

Kurt gibi uluyun ama abartmadan yavaş yavaş sadece 5 dakika uluyun. Özellikle, dudakların gergin olmasına dikkat edin.

Biraz sabır ve çaba ile güzel hacimli dudakların sahibi olacaksınız!

Kapakla Dudak Dolgunlaştırma

kapakla-dudak-dolgunlaştırma-egzersizleri

Doğal yöntemler yada egzersizlerle uğraşamam diyenler için bazı firmalar çeşitli kapaklar üretmiş satın alıp bu şekilde yapabilirsiniz ama ne kadar sağlıklı ve uzun ömürlü olur bilemeyiz tabii. Süresi 2 ile 4 saat civarı sürmekteymiş. Ama…

şişe-kapağıyla-dolgun-dudaklar-fakat-aşırıya-kaçmamalısınız

Kullanımında hata yaparsanız japon balığına da benzeyebilirsiniz. 

Makyaj Hileleri İle Dolgun Dudak Görünümü

Özellikle, el becerine güveniyorsan makyaj hileleri sayesinde dolgun ve şehvetli dudaklara sahip olabilirsiniz. Lakin, makyaj temizleme mendiline kadar yada küçük bir öpücük bozana kadar. 

🦉Nasıl Buldun ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Şunlar da hoşuna gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir