Selülit Yok Etme Yöntemleri İle Evde Selülit Tedavisi Nasıl Yapılır

Selülit, yağ ceplerinin bağ dokusuna doğru itilmesiyle, deri altında düzensiz ve aşırı yağ birikmesiyle oluşurmuş. Biz gerçi şimdi neden, niçin, nedir kısmına bakmıyoruz değil mi? Selülit yok etme yöntemleri ile bu sorundan tamamen kurtulmak yada hiç değilse azaltma kısmıyla ilgileniyoruz. 

Benim burada anlatmış olduklarımı belki duydun belki de duymadın ama emin olabilirsin ki denenmiş yöntemdir. Sende evde selülit tedavisi yöntemlerini çok rahat yapabilirsin. İşe yaradığını da rahatlıkla söyleyebilirim. Sende vakumla selülit tedavisi ve selülit kürü ile selülitlerden kurtulabilirsin. 

Sorunlu bölgene herhangi bir krem yada yağ sürüyorsun vakumluyorsun ve yavaşça gezdiriyorsun bu selülitlerin parçalanmasına ve portakal kabuğu görünümünden kurtulmana neden olacak ilk hareket.

"Vakumla selüliti parçalara ayırmak.
Sanki atomu parçalıyoruz"

Bu illet portakal kabuğu görünümünü bu şekilde hareketlendirmek yetiyor. Hem selülitlerden kurtulmak hem de kanı hareketlendirdiğin için bacaklarında ki ağrılardan kurtulacaksın 1 taşla 2 kuş :-) kulağa hoş gelmiyor mu ?

Selülit Yok Etme Yöntemleri İçin Doğal Yöntemler

Vakumunu yaptın. Hem selülit bahanesiyle bacaklarında ki yükü de atmış oldun. Selülit yok etme yöntemleri arasından en iyi bölüme geldik tabii ki selülit için bitkisel çözüm bölümüne

"Vakumdan sonra yatağına girmeden doğal bitkisel karışımı sürmelisin."
Bitkisel selülit tedavisi
 • 1 ÇAY BARDAĞI HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI
  (Hücrelerdeki yağ birikintilerini kırar. Cildi besler daha yumuşak, pürüzsüz ve genç görünmesini sağlar. Ayrıca doğal bir sıkılaştırıcı bileşik gibi davranır. Bunun nedeni cildinizdeki elastin ve kolajeni uyarabilme yeteneğidir.)
 • 5 DAMLA LİMON YAĞI
  (Kolajen üretimini teşvik eden C vitamini mevcuttur. C vitamini cildinizin altındaki bağ dokusunun dağılımını güçlendirir ve böylece yağ hücrelerinin ağırlığının artmasını önler.)
 • 5 DAMLA NANE YAĞI
  (Kan dolaşımını artırır. Burada belirtmiş olduğum yağlarla karışımında selülit tedavisi sağlamaktadır.)
 • 5 DAMLA GREYFURT YAĞI
  (Vücutta bulunan toksinlerin atılmasına ve selülitlerin parçalanmasına yardımcı olur.)

Hepsini tahta bir çubukla karıştır 10 dk. dinlendir. Yapmış olduğun karışımı koyu renk, kapaklı cam bir kavanozda sakla. 10 dk. dinlendirdikten sonra sorunlu bölgelerine masaj yaparak uygula bu kadar.

 • IŞIĞA DUYARLI YAĞ KARIŞIMLARI OLMASINDAN DOLAYI GECELERİ KULLANINIZ!
 • GEBELİK VE EMZİRME DÖNEMİNDE KULLANMAYINIZ!
 • ALERJİ TESTİ İÇİN ELİNİZİN BİR KISMINDA 5 DAKİKA BEKLETİNİZ.
 • BURADAKİ YÖNTEMLER DOKTOR TAVSİYESİ DEĞİLDİR.UYGULAMAK VE KULLANMAK KİŞİNİN KENDİ SORUMLULUĞUNDADIR.OLUŞABİLECEK PROBLEMLERDEN DOLAYI blogaraj.com ADRESİ SORUMLU TUTULAMAZ.

Şunlar da hoşuna gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir