Selülit Yok Etme Yöntemleri İle Evde Selülit Tedavisi Nasıl Yapılır

Selülit, yağ ceplerinin bağ dokusuna doğru itilmesiyle, deri altında düzensiz ve aşırı yağ birikmesiyle oluşurmuş. Biz gerçi şimdi neden, niçin, nedir kısmına bakmıyoruz değil mi? Selülit yok etme yöntemleri ile bu sorundan tamamen kurtulmak yada hiç değilse azaltma kısmıyla ilgileniyoruz. 

Benim burada anlatmış olduklarımı belki duydun belki de duymadın ama emin olabilirsin ki denenmiş yöntemdir. Sende evde selülit tedavisi yöntemlerini çok rahat yapabilirsin. İşe yaradığını da rahatlıkla söyleyebilirim. Sende vakumla selülit tedavisi ve selülit kürü ile selülitlerden kurtulabilirsin. 

Sorunlu bölgene herhangi bir krem yada yağ sürüyorsun vakumluyorsun ve yavaşça gezdiriyorsun bu selülitlerin parçalanmasına ve portakal kabuğu görünümünden kurtulmana neden olacak ilk hareket.

"Vakumla selüliti parçalara ayırmak.
Sanki atomu parçalıyoruz"

Bu illet portakal kabuğu görünümünü bu şekilde hareketlendirmek yetiyor. Hem selülitlerden kurtulmak hem de kanı hareketlendirdiğin için bacaklarında ki ağrılardan kurtulacaksın 1 taşla 2 kuş 🙂 kulağa hoş gelmiyor mu ?

Selülit Yok Etme Yöntemleri İçin Doğal Yöntemler

Vakumunu yaptın. Hem selülit bahanesiyle bacaklarında ki yükü de atmış oldun. Selülit yok etme yöntemleri arasından en iyi bölüme geldik tabii ki selülit için bitkisel çözüm bölümüne

"Vakumdan sonra yatağına girmeden doğal bitkisel karışımı sürmelisin."
Bitkisel selülit tedavisi

Hepsini tahta bir çubukla karıştır 10 dk. dinlendir. Yapmış olduğun karışımı koyu renk, kapaklı cam bir kavanozda sakla. 10 dk. dinlendirdikten sonra sorunlu bölgelerine masaj yaparak uygula bu kadar.

🦉Nasıl Buldun ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Şunlar da hoşuna gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir