Kirpik Uzatma Yöntemleri Evde Yapabileceğiniz 5 Doğal Yöntem

Kirpik gözlerimizi daha etkileyici hale getiren benzersiz güzellikte bir çerçevedir. Sık görünümlü uzun kirpiklerin bazı kadınların ayrılacağı olarak düşünmeyiniz. Her kadının güzel kirpikleri olabilir. Sadece biraz çaba ile kirpik uzatma yöntemleri evde yapabileceğiniz harika ve etkili bir yöntemdir.

Bu etkili 5 doğal yöntemler arasından beğendiğiniz tarifi seçebilir yada karma yapabilirsiniz. Sonucu ilk bir kaç hafta kullanımdan sonra fark edecek ve fark edileceğiniz gibi 2 ay gibi bir sürede bakışları hissedeceksiniz…

Kirpik Uzatma Yöntemleri Evde Yapabileceğiniz Basit Yöntemler

  1. Aloe Vera yaprağının jelini çıkarıp 5 damla hint yağı vne 1 kapsül E vitamini ekleyiniz. İyice karıştırıp jeli sabah ve akşam uygulayınız. Geri kalan jeli cam kap içerisinde buzdolabında saklayabilirsiniz.
  2. E vitaminini parmak uçlarınızla masaj yaparak kirpikler boyunca yayınız. E vitamini kirpiklerinizin uzamasının yanında güçlendirmesine de etki sağlar.
  3. Uykuya geçmeden önce maska fırçası yada pamuklu ped ile hindistan cevizi yağını uygulayınız.
  4. Tatlı badem yağı kirpikleri nemlendirir ve güçlendirir. Yine yatmadan önce parmak ucunuza bir damla tatlı badem yağını damlatarak kirpiklerinize uygulayınız.
  5. Gece yatmadan önce bir parça vazelin alarak kirpiklerinize 2-3 dakika boyunca masaj yaparak uygulayınız. Vazelin deyip geçmeyin farkı zamanla göreceksiniz.

Etkileyici bakışlara sahip olacaksınız…

Sadece çaba…

🦉Nasıl Buldun ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Şunlar da hoşuna gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir