Kripto Para Bu Musluklardan Akıyor Coinpot ve Daha Fazlası Bu Rehberde

Damlaya damlaya göl olur, sakla samanı gelir zamanı atasözleri kripto para için çok anlamlı bir sözler desem yalan olmaz, çünkü para yatırmadan kripto para kazanmak biraz meşagatli olay olsa da ya bir gün tutarsa…Varyemez amca vardı yiyemiyordu altınlarında yüzüyor öyleeee takılıyordu… Bizde varyemez amca gibi elimize geçmeden biriktiriyoruz sonra artık yer misiniz yemez misiniz bilemem…

Artık günümüz teknolojisinde kullanma nedenlerinin baştacı olan internet olduğunu düşünürsek bu teknolojinin yareni cep telefonu pardon akıllı cep telefonu üzerinden sosyal platformlar başı çekmektedir, tabi bu kişiden kişiye değişiyor. Instagram , Facebook , Twitter , Whatsapp , Pinterest v.s v.s gibi uygulamalarda geçirilen zamanlar internet kullanım nedenlerinin neredeyse %80’ini kapsıyordur. Kişiden kişiye değişiyor dedik ya zaten… Şimdi de bu internetten dolayıda sanal olan hayatlara sanal para eklendi. Kripto para dolar , euro , sterlin gibi çoğunluk olarak cebimizde dolaşmasa da dolaşmayacak anlamına gelmiyor. Benim param var Bitcoin , Litecoin , Dogecoin , Ethereum vs. alır kripto para borsası üzerinden takip eder al sat yaparım işime bakarım yapanlar birde kazı yaparım yani mining ücretsiz musluklardan talep ederim yani faucet akmasa da damlar diyerek bedava kripto para kazanır işime bakarımcılar olarak devam etmektedir.

Kripto Para Kazanmak Ücretsiz Olunca Coinpot Başı Çeker

Musluklardan talep edilen altcoinler bu siteye yani cüzdana aktarım olmaktadır. Tüm musluklar yani 7 adet musluk burada ki açacağınız hesaba bağlantılı olacağını için İLK ADIM olarak bu işlemi yapmanız gerekmektedir.

Cüzdan işlemi gerçekleşmesinden sonra ki işlemler için Coinpot sitesinde tanımlı olan mail adresinizi aşağıdaki belirtmiş olduğum musluklara girerek bağlantı işlemi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Muslukları Bağlama Zamanı

Coinpot cüzdan işlemini tanımladıysanız İKİNCİ ADIM

Bir bitcoinin yüz milyonda birine eşit olan Satoshi. Akmasa da dediğim gibi damlaya damlaya göl olur… Hiç olmazsa coinpot cüzdan üzerinden convert yani dönüştürme yaparak diğer altcoinlere çevirebilirsin ne bilim mesela bir Litecoin ben öyle yapıyorum mantıklı oluyor çünkü…

Coinpot cüzdan işlemini tanımladıysanız ÜÇÜNCÜ ADIM

Litecoin’in altcoinciği Litoshi. Şu an gözde kripto paralardan birisi herkesin ya bir gün bitcoin olursa diye umut ederek mining yani kazılar, bedava faucet sitelerinde yüklendiği, parası olanların kripto para borsasında umut bağladığı bir kripto para olan Litecoin hiç değilse dediğimiz gibi damlaya damlaya her 5 dk içinde litoshi veriyor. Mesela 1 saat içinde 5’er dk talep ederim manyağım ben dersen 12 talep demek bu da 0,00000288 litoshi demek olmakla beraber bonuslar, tokenler daha sayılmadı aslında damlamadan çok biraz sızdırma moduna doğru geçiş olur gibi… Kısmet…

Coinpot cüzdan işlemini tanımladıysanız DÖRDÜNCÜ ADIM

Doge yurtdışında çok popüler bir kripto para fakat Türkiye’de bilmiyorum… Herkes aynı şeyi düşünmüyor mu? Keşke diğer altcoinler bunun gibi akıt gitse ama nerdeee…..

Coinpot cüzdan işlemini tanımladıysanız BEŞİNCİ ADIM

Xcoin , Dark Coin şimdi de Dash Coin olarak adladırılan kripto para ve altyapısı Bitcoin olmasından dolayı birikmesi biraz zordur o yüzden yine dönüştürme yaparak Litecoin biriktirilebilir.

Coinpot cüzdan işlemini tanımladıysanız ALTINCI ADIM

Elektronik bir nakit anlamına gelen Bitcoin Cash yine ve yine altyapısı Bitcoin olmasından dolayı dönüştürmek için iddialı bir kripto paradır.

Coinpot cüzdan tanımladıysa  YEDİNCİ ADIM

Talep edilen satoshileri coinpot cüzdanında ki bitcoin hesabınıza aktarım yaptığı gibi ekstrada 3 token vermektedir. Bit Fun anket doldurarak, oyun oynayarak, uygulama yükleyerek gibi satoshi kazandıran bir faucet sitesidir.

Coinpot cüzdan tanımladıysa  SEKİZİNCİ ADIM

15 dakikada 1 talep karşılığında 6 satoshi vermekte ve talep karşılığında coinpot hesabınıza 3 token olarak yansımaktadır. Bonusları mevcut ve sürekli sitesinde veya sosyal ağlar üzerinden bu konu hakkında paylaşımlar yapmaktadırlar. Sonuç olarak Satoshi olarak yansıması convert yani dönüştürmek adına iyi bir yol…

Kripto Para Coinpot Bonus ve Token Getirisi

Sadakat ve gizem bonusları gördüğünüz gibi çok önemli bir rol oynuyor.

Tokens ve convert sonucu hakedilen altcoinler…

Coinpot rehberimizden sonra diğer musluklara devam…

İleriye Dönük İdeal Bir Musluk

Bu musluklar 2-3 ay gibi sürede iyi bir alt coin kazandıracaktır. Çünkü en basit 5 dakika arayla verdiği coin diğer ücretsiz musluklarla karşılaştırılırsa gayet Coinpot ile kazandıklarınızı birleştirdiğinizde hatırı sayılır bir kripto para biriktirebilirsiniz. 

Bedava Bitcoin

Bedava Dogecoin

Bedava Ethereum

Bedava Ripple

Bedava Litecoin

Şanslı mısın ? Hem Oyna Hem Kazan!

Damlamalardan sonra ya tutarsa kısmındayız aslında ikisi bir arada akmasa da damlayacak gibi bir birikime ve şanslı numaralar aralığı tutarsa… Artık şans… 

İpucu; Burada biriken ethereumları diğer ethereumlarla birleştirebilirsin.

Ethereum Şans Oyunu

🦉Nasıl Buldun ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Şunlar da hoşuna gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir